Hiphop School !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiphop School !!

Undergrounda Destek !!

HipHopSchoolAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rapidworry

YazarMesaj
iktiza
Admin
Admin
iktiza

Erkek Mesaj Sayısı : 114

Rapidworry Empty
MesajKonu: Rapidworry   Rapidworry Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 12:18 am

Gerçek adım Murat Yıldırım. 13.03.1985 tarihinde İstanbul Üsküdar'da doğmuşum.İstanbul Pendikde ikamet edip,Kocaeli Üniverstesi Umuttepe Kampüsü'nde Otomotiv bölünümünü okumaktayım.
Rapidworry ismini koymadan önce bir sürü süreçden ve etapdan geçtim.Buna rapa ve müziğe başlamam,yılmadan çalışmam,yenilikçi olmam ve üretmem,müzik ve yaşamı bir arada sürdürmem dahil olabilir.Her bir revizyonda isim değişikliğide yaptım,mantık değişikliğide.
Lakabımı Türkçe'ye çevirirsek "Hızlı Düşünce" adıın alır.Malum hip hop bazen de hızlı ve eğlenceli olan yaşamı temsil eder.Bu tempoda hızlı düşünmek ve hareket etmek lazım.Böyle düşündüğüm için böyle çağrılmayı istedim.
Acemi müzik kariyerime bende herkez gibi çubuk mikrofon ve sade bir Pc ile başladım.Hatta daha geçmişe inersek bir song ses kaydedicisi benim için bir nimetdi
küçük yaşlarımdan beri müzik dinleyerek büyüdüğüm için o zamandaki dünya soundunu ve şu an gelinen noktayı az çok bilirim.Buda farklı bir tarz yaratmamda bana yön göstermiştir.Bu işe başlarken hedefim daha çok sınırların dışındaki müzisyenleri örnek almak,İngilizce ve Türkçe lyriklerimi,flowlarımı genel olarak stilimi o seviyeye yavaş yavaş çıkarmak olmuştur.şimdi ise değişen bir hedefim ve bakış açım yok.
Şu ana kadar bir çok arkadaşımla çalıştım.Bunlarda iyi izlenim bırakan arkadaşlarım çok sayıdadır.Kötü izlenim ve izlerle gidenlerin ise Allah yardımcısı olsun .
ilk düzenli kaydımı Pendik'de olan ve o mevkinin en üretken ismi Hanedan-ı Morg stüdyosunda aldım.bu iyi bir siftah oldu benim için gerisi zaten geldi.
O dönemde şu an ki"punkid"adıyla anılan grafiker kişilik ve onun sayesinde tanıştığım abisi( şu an ki adıyla biz ona Anekdot diyoruz ) ile yola başladım hiç bir zararını görmediğim için halen beraber el ele ilerliyorum .
Son olarak amacıma gelince: iyi bir hip hop müzisyeni olmak,yaşadığım ve gördüğüm deneyimleri parçalarıma iyi aktarmak,hep farklı kalmak ve bunların sonucunda ise Türkiye'de hiç denenmemiş bir soundla dinleyicilerin karşısına çıkmak ve Türkiye sınırlarının dışına çıkmak..Yaradan ömür verdikçe bu amaç doğrultusunda ilerleriz inşallah.

Hayallerimin yarısını gerçekleştirdim bir adım atarak.Önümde bin adım var ama koşmama gerek yok çünki kendi tarzımda kendimle yarışıyorum..
Peace'nd Respect.
Rapidworry.

Rapidworry
1 sayfadaki 1 sayfası